Про мене

Люблю світ. Захоплююся старовиною. Надихаюся гармонією природи. Наповнююся працею світлих людей. Ловлю вібрації, щоб переосмислити і витворити з них мозаїку нової реальності. Щоб самому «розкритися» й вас «наповнити» чимось новим і світлим.

Народився в 1982 році у Києві. З 1999 до 2004 року навчався в Національному педагогічному університеті на політолога. Опісля працював в пресі як кореспондент (газета «Слово Просвіти», «5 канал», «24 канал»). Протягом цього часу також на дозвіллі цікавився дизайном, фотографією і в певний час цей напрямок взяв гору.

Тому з 2007 року з невеликою перервою на роботу на «Громадському телебаченні» (2015 рік) весь час займався здебільшого створенням веб-сторінок. Згодом на передній план почали інші підвиди творчої роботи, такі як створення логотипів, брендів компаній, малювання на стінах, створення шрифтів.

Захоплення і смаки

З дитинства захоплювався старовиною, легендами і міфами рідної країни, козаччиною, традиційною культурою. Тому в роботі так чи інакше торкаюся цієї теми. Люблю вихоплювати якусь потужну прадавню символіку, переосмислювати її і вкраплювати в нові проекти, надаючи їм змісту.

Мене надихає природа, візуальна гармонія простору, позитивні людські емоції, сила стихій, видима і невидима сила того, що нас оточує. Я вірю, що світ глибший, ніж ми бачимо. Я вірю, що деякі люди особливо глибоко сприймають світ і «дивляться» крізь час і простір. Я впевнений, що людина може дуже багато чого досягти, якщо зуміє мобілізуватися і стати на правильний шлях.

Мені імпонує філософія Григорія Сковороди, з його «нерівною рівністю», мікрокосмом і макрокосмом, з його мандрівним стилем життя.

Я люблю спонтанність. Мій тип характеру тяжко сприймає рутину і одноманітність, постійне повторення чогось, графіки і жорстку організацію праці, перебування на одному місці. Я мобілізуюся через несподівані задачі, рух, нові місця, можливість «побачити» можливості в новому, через придування напрямку руху і візуалізацію ідеї прямо на місцевості. Мені подобається генерувати, починати щось, опираючись на інтуїцію.

В чому бачу свою місію?

Я вірю, що кожна людина має своє покликання в житті. Я вірю, що ми втілені душі, які повинні набути певного важливого досвіду через індивідуальні задачі, виклики, випробування. Ці виклики обумовлюються ще й особливостями характеру кожного, унікальним досвідом і переконаннями, які всмоктані кожним ще з раннього дитинства.

Кожна людина так чи інакше має схильності до певних професій, сфер, напрямків, в яких вона найбільше реалізується, або має потенціал розкритися. До цього часу своїм напрямком я бачив можливість творення візуальної гармонії, перетворення ідей в образи. Це коли тебе щось гріє, «проситься назовні», і ти це «щось», цю ідею, яка має змусити людей замислитися про вічні речі, усміхнутися, переосмислити себе, матеріалізуєш, «втілюєш» (до речі гарне українське слово) у річ, у образ, у картинку, у пісню, у текст, який проймає.

Я бачу свою роль у тому, щоб творити речі, які надихають і дають людям вийти на якийсь якісно інший рівень. Мені цікаво творити проекти для людних місць, які створюють контакт і «працюють».

Чим я можу бути корисний для вас?

Зараз мені дуже імпонує тема розписів на стінах, оздоблення будівель, інтер’єрів. Принаймні найбільш щасливі миті були пов’язані саме з процесом творення цих речей. Цей напрямок мені подобається найбільше, бо він дозволяє не сидіти на одному місці за комп’ютером, а творити на місцевості, спілкуючись людьми і створюючи речі серед людей і для людей.

Я усвідомлюю, що якісний рівень творчості, власний стиль важливо напрацювати. На це потрібен час. Але це не та перешкода, яка має відштовхувати.

Крім того, мені дуже подобається творити шрифти, придумувати нові літери, які мають традиційну стилістику, елементи, які побутували саме на цих землях.

Іноді мені вдається створювати якісні і енергетичні логотипи для різних проектів.

Мені подобається видиво-монтаж, якщо втілюється якісна ідея, яка може щось позитивне змінити в суспільстві.

Я сповідую принцип, що створення «культурних» проектів – це також політика. І через якісні позивні проекти ми змінюємо сприйняття дійсності у людей, додаємо гармонії і надії в їхнє життя. Тому я жорстко не прив’язуюся до якихось напрямків. Але те, що я вже робив, ви можете побачити у розділі Втілене.

P.S. Ще раджу зазирнути на сторінку проекту Рукотвори, який нашим з дружиною спільним продуктом, і який мене особливо гріє.

Як мене знайти?

Я живу в Києві. Зв’язатися зі мною можна за email-адресою, телефоном чи через соцмережі. Всі контакти ви побачите внизу цієї сторінки.

Дякую за увагу! Гарного дня чи ночі!