13.10.2020

Сайт етнографічної колекції “Відкрита скриня”

Інтерактивний каталог приватної етнографічної колекції з перехресною системою сортування, фільтрації експонатів, з каталогом костюмів, з докладним паспортом кожного експонату.

Левова частка роботи пішла на програмування зручних можливостей для швидкого додавання і редагування експонатів. Кожен експонат – це не лише окрема сторінка з картинками, а дуже докладний паспорт експоната, який передбачає, що деякі його пункти мають бути активними посиланнями на окремі категорії.

В рамках роботи я створив можливість швидкого імпортування даних великої кількості експонатів з csv-файлів та швидкого імпорту фотографій на кожну сторінку.

Принадою дизайну є опція сайту-хамелеона, яка надає більшості сторінок сайту свій власний відтінок кольору текстів, написів, фонових панелей тощо. Такий колір формується програмно на основі найбільш виразного кольору головної фотографії на цій сторінці. Наприклад, є експонат – рушник. В нього найбільш активний колір – червоний. Система автоматично відбирає температуру цього кольору і далі генерує на його основі решту кольорів потрібного рівня контрастності і насиченості.

Дизайн сайту не має якоїсь великої кількості прикрас чи графіки. Вся увага спрямована на зручність користування, на гнучкість та адаптивність, на можливість вільно редагувати вміст.

Сайт має гнучку верстку, яка чудово працює і на великих моніторах, і на найменших смартфонах. На сайті впроваджено систему фільтрування експонатів за багатьма критеріями, як от географічною приналежністю, типами експонатів, часовими проміжками тощо.