Україна – твій казковий простір

Ідею цього альтернативного бренду країни я виношував кілька місяців. Спершу виник поштовх зсередини, потім образ міфічної квітки і врешті якоїсь миті вдалося зібрати це докупи. Попри те, що я люблю працювати з різною прадавньою символікою і варіантів для символу могло бути багато, все ж квітка мене “не відпустила”.

ukraine_fairy_space.ai (скачали 2227 разів. 0 B).

Що закладено в цьому образі?

Коли ти відчуваєш зблиск першого променя на світанні, коли тебе проймає спів соловейка поміж міських висоток, коли тебе гріють світлі і щасливі люди, яких зустрічаєш на життєвому шляху, і коли бачиш світло в очах маленької дитини, то розумієш, що у світі є щось більше! Про це не покажуть по телевізору і про це не завжди говоритимеш з колегами на роботі. Справжній світ застигає тебе зненацька, коли ти виходиш з летаргічного сну, зі своєї зони комфорту і починаєш жити! Він захоплює своєю внутрішньою силою і ніби наголошує, що в цій країні є своя глибина і таємниця! Лиш треба спробувати її віднайти.

Країна – це не лише кілька найвідоміших архітектурних ансамблів, це не кілька знаних людей чи місцин. Країна – це простір сили, простір казки і глибини! Щоб її відчути – не треба їхати на край світу. Все для щастя є поряд! Лиш треба відкритися і довіритися йому!

Якою є твоя країна?

tviy_kazkovyi_6

Країна – це незнані герої, люди духу, які щодня добрими думками і добрими вчинками вносять нову барву у цей світ, не вимагаючи за це віддачі чи якоїсь винагороди, країна – це нечувана пісня, яка сама народжується всередині, ллється через край, коли так хочеться щось добре сказати світові. Це сповнена любові материнська колискова, яку ніхто і ніколи не записував на папері, але свою велику справу вона зробила і десь закарбувалася глибоко в серці дитини. Це непротоптані стежини нових можливостей і варіантів розвитку подій, які обов’язково знайдеш, якщо дуже віриш, щиро хочеш чогось досягти і маєш світлі наміри. Країна – це живий простір, який є в минулому, теперішньому і майбутньому, який не має кордонів і меж, і матиме силу доти, доки хоча б одна людина в нього віритиме, його любитиме,  наповнюватиме своєю творчою енергією і нестиме крізь життя.

tviy_kazkovyi_8

Наш альтернативний казковий простір, це той простір де росте квітка папороті, хай би хто говорив, що це неможливо! Це простір, у якому все живе і дихає до найменшої дрібнички, у всьому є первинна велична сила і все між собою пов’язане невидимими ниточками-промінцями.

А придуманий логотип покликаний бути візуальним проявом цього простору, брамою повернення у своє дитинство, світ мрій і віри у щось вище. Того простору, який надає всі можливості для повноцінної реалізації і допомагає додати світові нову яскраву барву!

tviy_kazkovyi_4

Що можна робити з цим логотипом?

Ви можете друкувати його будь-де: на сувенірній продукції, футболках, наліпках, де захочете! Ви не обмежені у своїх можливостях, аби тільки цей образ був корисний для Вас! Внизу долучаю безкоштовний файл у векторному форматі. Творімо альтернативну країну! 🙂

ukraine_fairy_space.ai (скачали 2227 разів. 0 B).

 

 • Ольга

  Богдане, мені імпонує Ваша ідея створення неофіційного бренду України.
  Дамо світові знати про себе! Обов’язково зроблю собі і рідним футболки :).

 • Мені також дуже подобається це логотип. Спробую десь використати.

 • Vlad

  Гарна ідея, суперовський логотип.

 • korshak

  Дійсно гарна ідея. Я давно шукаю якийсь концепт, яким би можна було репрезентувати Україну і особливо – Київ і від якого б мене не нудило.

  Чи не могли б ви також опубліковати версію у svg форматі? Він більш відкритий і, можливо, комусь знадобиться.

  У будь-якому разі дякую

 • Чудовий логотип!
  Чи не плануєте зробити ще англійську версію?

 • Логотип дійсно чудовий!! Підтримую Зоряна щодо англійського варіанту 🙂 Чи плануєте такий робити?

  Дякую за натхнення!

 • Bohdan

  Щодо формату svg – подумаю, щодо англійської версії – можливо..

 • Замечательный логотип! Очень нравится! Обязательно буду пользоваться.

 • юрій кобзенко

  сподобалось і мені.
  Але маю іншу ідею. Я написав тлумачний словник “Матір мов” (d-bazan@ua.fm, відгукніться, скину), де слово “ха-хол” тлумачиться через корені мови Святого Письма, як: “Фенікс”. Птах, котрий відроджується навіть з попелу.
  Тризуб має форму птаха. Якщо в когось є талан, – намалюйте так, щоби то був і ТРИЗУБ і Жар-Птах. Буду вдячний, якщо надішлете.
  Плекаю надію, що таки надрукую друге видання і цей малюнок буде на обкладинці.

 • Володимир

  Прекрасний, світлий, сонячний логотип!

 • Ирина

  Логотип – супер! такой неназойливый, лёгкий и оптимистичный! Но, конечно, нужна английская версия. Жаль только, что одна точка пропадёт.

 • Bohdan

  Не пропаде ) Ukraїne

 • Євген Червінко

  Боже, яка краса й хист! Красно дякуємо!

 • Dyakuyu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Анна

  Пане Богдан! Бог дав вам талант і щиру душу. Дякую вам за цей логотип. З Вашого дозволу Чернівецький відділ Союзу Українок використовуватиме його поряд з власною символікою )))

 • Мар’яна

  Цей логотип – справжнісіньке чудо!
  Дякую Вам за нього! 🙂

 • Євген

  Супер, просто клас!!!
  Як непоганий дизайнер у минулому я в захваті.
  Буду поширювати з посиланням на вас!

 • Dushan Bercik

  Просто и красиво!

  П.С.
  Хотілось би спитати дозволу у автора використати (з полилання на автора) одну або декілька з цих світлин на сайті української соціальної мережі “Цімбор” https://Cimbor.Net на головній сторінці.