Шрифт Старий Харків

Поштовхом до початку роботи над цим шрифтом стала фотографія з Харкова першої половини 20 століття, випадково знайдена в мережі. Це споруда теперішнього Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського. Інтуїтивно зачепив стиль вивіски, а тому наприкінці жовтня 2016 року я вирішив з неї зробити нову гарнітуру з назвою «Старий Харків».

В процесі роботи я відмовився від м’яких зарубок, які є на оригінальній вивісці, замінив краплі у великих літерах на зрізані різкі зарубки.

У шрифті подані літери усіх основних європейських мов, є набір основних спеціальних символів. Деякі великі літери (там де це дозволила їх форма) мають подовжені декоративні елементи (розчерки) аби використати їх у якості буквиці. Для деяких українських літер (Щ, Ц, Л, З, Ж) створені стилістичні альтернативи. Також у вигляді бонусу шрифт містить до десятка графічних елементів, які можна використати в тексті.

 

Як отримати

Шрифт поширюється за умовами комерційної ліцензії, яка дає право покупцеві індивідуально (без права передачі третім особам) використовувати шрифт при створенні друкованих продуктів, вивісок, цифрових зображень, титрів для видиво-продукції. Купуючи шрифт ви погоджуєтеся з цими умовами.

Вартість шрифту – 600 гривень.

Отримати шрифт зараз можна перераховуючи вказану суму на картку 5168 7555 1428 9947 (Приватбанк). Після надсилання повідомте про це на скриню bohdan@gmail.com.

Або ж ви можете купити шрифт на таких сервісах:

  • Елизавета

    Ух ти … мені подобається !

  • Анатолий Фролов

    Дуже цікавий шрифт.

  • Konstantin Izmailovich

    Совсем не похож текст на фото с шрифтом (( К чему фото там где Крамниця?