21.02.2017

Шрифт Старий Харків

Поштовхом до початку роботи над цим шрифтом стала фотографія з Харкова першої половини 20 століття, випадково знайдена в мережі. Це споруда теперішнього Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського. Інтуїтивно зачепив стиль вивіски, а тому наприкінці жовтня 2016 року я вирішив з неї зробити нову гарнітуру з назвою «Старий Харків».

В процесі роботи я відмовився від м’яких зарубок, які є на оригінальній вивісці, замінив краплі у великих літерах на зрізані різкі зарубки.

У шрифті подані літери усіх основних європейських мов, є набір основних спеціальних символів. Деякі великі літери (там де це дозволила їх форма) мають подовжені декоративні елементи (розчерки) аби використати їх у якості буквиці. Для деяких українських літер (Щ, Ц, Л, З, Ж) створені стилістичні альтернативи. Також у вигляді бонусу шрифт містить до десятка графічних елементів, які можна використати в тексті.

Де використано

Як отримати

Шрифт поширюється за умовами комерційної ліцензії, яка дає право покупцеві індивідуально (без права передачі третім особам) використовувати шрифт при створенні друкованих продуктів, вивісок, цифрових зображень, титрів для видиво-продукції. Купуючи шрифт ви погоджуєтеся з цими умовами.

Купити шрифт можна на таких сайтах: