22.06.2014

Шрифт Рукотвори

Базовий шрифт для сімейства шрифтів з назвою Рукотвори. Створений 2014 року спеціально для проекту про народне мистецтво з однойменною назвою “Рукотвори”. Відповідно, відтоді тривалий час не поширювався на загал, ні безкоштовно, ні за гроші. Хоча був наданий в користування кільком друзям.

Шрифт Рукотвори. Версія 2.0

Найновіша версія 2.0

Це сучасний гротеск з традиційними для української шрифтової традиції асиметричними засічками. А також шрифт, який містить в собі багато експериментальних форм з відсилкою до “допетрівської” кирилиці.

 

В 2015 році долею випадку його перша версія випливла за спиною у Президента на заходах найвищого державного рівня. Шрифт був використаний без дозволу. Але через відповідний розголос і переговори з компанією, яка організовувала ці події, всі питання були залагоджені і на якийсь час шрифт став ексклюзивним конкретно для цієї події.

У 2017-2018 році був вдосконалений і став шрифтовою сім’єю з розширеним набором символів кирилиці і латинської абетки, а також отримав 4 товщини: light, regular, medium, bold. В перспективі в планах зробити його похилу версію.

Має пізнішу похідну версію без засічок – Rukotvory Sans.

Як придбати?

З 25 грудня 2018 до 7 січня 2019 року поширюється за ціною 800₴, яка включає в себе знижку в розмірі понад 50% від запланованої ціни для глобального поширення. Покупці під час акції також отримають право на подальшу знижку для похилої (italic) версії, що планується трохи згодом.

Оплатіть вартість шрифту за допомогою платіжної системи і очікуйте листа з файлами шрифту на електронну скриньку, яку ви вказали при замовленні.

Замовити зі знижкою
Оплата здійснюється платіжними картками Visa/MasterCard на окремій захищеній сторінці платіжної системи fondy.ua

Умови ліцензування

Шрифт надається в індивідуальне користування на умовах неексклюзивної дещо обмеженої ліцензії. Власник може використовувати його на кількох пристроях без права передачі третім особам. Ліцензія дозволяє створювати похідні графічні продукти на основі шрифту (логотипи, вивіски, рекламні, друковані матеріали), але забороняє розбирати його, декомпілювати, поширювати складові у векторному форматі і робити складовою інших шрифтів.  Використання шрифту для корпоративних цілей, всередині компаній, для телевізійної реклами та програм, додатків для мобільних пристроїв, електронних книг, потребує ліцензування на окремих умовах. Вбудовування шрифту у веб-сторінки у якості веб-шрифту не вітається, але може бути обговорено окремо. Замовляючи шрифт ви погоджуєтеся з умовами ліцензії.

Історія версій