Шрифт Рукотвори

Базовий шрифт для сімейства шрифтів з назвою Рукотвори. Створений 2014 року спеціально для проекту про народне мистецтво з однойменною назвою “Рукотвори”. Відповідно, відтоді не поширювався на загал, ні безкоштовно, ні за гроші. Хоча був наданий в користування кільком друзям.

Шрифт Рукотвори. Версія 2.0

Найновіша версія 2.0

Це сучасний гротеск з традиційними для української шрифтової традиції асиметричними засічками. А також шрифт, який містить в собі багато експериментальних форм з відсилкою до допетрівської кирилиці.

В 2015 році долею випадку його перша версія випливла за спиною у Президента на заходах найвищого державного рівня. Шрифт був використаний без дозволу. Але через відповідний розголос і переговори з компанією, яка організовувала ці події, всі питання були залагоджені і на якийсь час шрифт став ексклюзивним конкретно для цієї події.

У 2017-2018 році був вдосконалений і став шрифтовою сім’єю з розширеним набором символів кирилиці і латинської абетки, а також отримав 4 товщини: light, regular, medium, bold. В перспективі в планах зробити його похилу версію.

Має пізнішу похідну версію без засічок – Rukotvory Sans.

Історія версій

  • Olena Zelins’ka

    На Одеській та Житомирській трасі ресторан “Бістро пекаря” цей шрифт використали ? ( Рукотвори)