21.05.2017

Ще 15 логотипів за останні кілька років

Виробник фарб “Оскар Про”

Була мета придумати лого для фарб. Не знаю, чи вдалося. Але з поміж поданих варіантів замовник обрав помаранчево-зелений символ, поданий праворуч, де літера -О- формується чотирма згустками фарб у повітрі )

 

“Покращення” для “Мамаєвої Слободи”

Коли створював нову версію сайту для Мамаєвої Слободи, то поставив собі за мету зробити символ скансену більш виразним. Звісно що задовольнити власника скансену не вдалося, але й не шкодую, що до цього приклав свою руку.

Лого для волонтерського проекту “Сонячний блокпост”

До мене звернулася волонтер з Херсона Світлана Балан. Вона з друзями робила сухі пайки для вояків і для її ініціативи потрібен був символ. Ось що вийшло.

Лого проекту “7 чудес України”

Символ видався простим, не містить особливих підтекстів, але все ж приємний. Я його використав на сайті, який і робив. У демонстрації шрифтової частини для замовника був вибраний шрифт “Оксана” Андрія Шевченка з грубим відцифрованим контуром. Однак в результаті шрифт був відхилений і лишилася тільки його символьна частина.

Лого ресторану Provence

Логотип не був втілений, так як кінцевий власник ресторану відмовився за нього платити. Тому він лишився просто в портфоліо як одна з перших красивих каліграфічних спроб.

Логотип для Громадського телебачення

Ці спроби були ще в 2015 році, на хвилі загального піднесення від появи нового проекту і бажання вдосконалити існуюче лого.

Лого для “Тато Мед”

Хороший товариш попросив зробити логотип для його батька, який живе на Слобожанщині і збирає мед. Звідси виникла досить проста ідея з символом і вона була втілена.

PupsLand – проект сімейних подорожей

Справа була дуже давня і вже навіть забув чітко, в чому була суть проект. Але результат був ось такий )

Лого для музичного гурту Модель

Далі першого ескізу діло не пішло і замовника я не задовольнив, але себе навіть дуже )) Це була робота як з композицією, так і спроба створити власний шрифт для лого.

День костюма

Ще один варіант, який не пішов в роботу і не задовольнив замовника, але все ж був запропонований.

Символ насіннєвої компанії

Особливістю цього лого було те, що придумувався і символ, і сама назва. Перебирали зі знайомим купу варіантів і спинилися на цьому. Його ніби це задовольняло, а родича, який був кінцевим замовником, нібито ні. Тому далі діло не пішло. Але цей логотип я люблю.

Творча майстерня “Окраса”

Логотип був прийнятий і працює 🙂 В основі власноруч створені літери і символ.

Лого кав’ярні “Колєжанка”

Була задача передати особливий товариський настрій в кав’ярні, яка от-от мала з’явитися у Тернополі. Силует жінки з кавою підійшов. Однак в результаті, через кілька років, коли кав’ярня таки запрацювала, автори проекту взяли в роботу тільки текстову частину.

Туристична агенція SofiTour

Настрій подорожей передав через мушлю, яка водночас стала ніби філософським безкінечником життя.

Логотип бренду Versus

Це мав бути бренд одягу. Фантазував як над графічною частиною, так і над літерами, які створювалися під проект. Лого мало кілька варіантів. Подаю один з них.