- bohdan@gmail.com
- +38 097 3763783
- Київ
Була мета придумати лого для фарб. Не знаю, чи вдалося. Але з поміж поданих варіантів замовник обрав помаранчево-зелений символ, поданий праворуч, де літера -О- формується чотирма згустками фарб у повітрі )
Коли створював нову версію сайту для Мамаєвої Слободи, то поставив собі за мету зробити символ скансену більш виразним. Звісно що задовольнити власника скансену не вдалося, але й не шкодую, що до цього приклав свою руку.
До мене звернулася волонтер з Херсона Світлана Балан. Вона з друзями робила сухі пайки для вояків і для її ініціативи потрібен був символ. Ось що вийшло.
Символ видався простим, не містить особливих підтекстів, але все ж приємний. Я його використав на сайті, який і робив. У демонстрації шрифтової частини для замовника був вибраний шрифт “Оксана” Андрія Шевченка з грубим відцифрованим контуром. Однак в результаті шрифт був відхилений і лишилася тільки його символьна частина.
Логотип не був втілений, так як кінцевий власник ресторану відмовився за нього платити. Тому він лишився просто в портфоліо як одна з перших красивих каліграфічних спроб.
Ці спроби були ще в 2015 році, на хвилі загального піднесення від появи нового проекту і бажання вдосконалити існуюче лого.
Хороший товариш попросив зробити логотип для його батька, який живе на Слобожанщині і збирає мед. Звідси виникла досить проста ідея з символом і вона була втілена.
Справа була дуже давня і вже навіть забув чітко, в чому була суть проект. Але результат був ось такий )
Далі першого ескізу діло не пішло і замовника я не задовольнив, але себе навіть дуже )) Це була робота як з композицією, так і спроба створити власний шрифт для лого.
Ще один варіант, який не пішов в роботу і не задовольнив замовника, але все ж був запропонований.
Особливістю цього лого було те, що придумувався і символ, і сама назва. Перебирали зі знайомим купу варіантів і спинилися на цьому. Його ніби це задовольняло, а родича, який був кінцевим замовником, нібито ні. Тому далі діло не пішло. Але цей логотип я люблю.
Логотип був прийнятий і працює 🙂 В основі власноруч створені літери і символ.
Була задача передати особливий товариський настрій в кав’ярні, яка от-от мала з’явитися у Тернополі. Силует жінки з кавою підійшов. Однак в результаті, через кілька років, коли кав’ярня таки запрацювала, автори проекту взяли в роботу тільки текстову частину.
Настрій подорожей передав через мушлю, яка водночас стала ніби філософським безкінечником життя.
Це мав бути бренд одягу. Фантазував як над графічною частиною, так і над літерами, які створювалися під проект. Лого мало кілька варіантів. Подаю один з них.