02.08.2008

Прихисток Руденької

Cайт «під ключ». дизайн, програмування.
2007 рік.

Сайт-подарунок.
Все, що робиться від душі, завжди найяскравіше і має свою іскринку. Відобразити внутрішній світ людини, візитівкою якої буде веб-сторінка, дуже непросто. Копаєш все глибше, щоби знайти найпрекрасніше. А коли докопуєшся, то дізнаєшся, що у душі цієї дівчини все так само сильно, як і у дитинстві, грає казка, виспівує піснями бабусі, і виблискує сонячним зайчиком за вікном.

З самого початку знав, про кого буде сторінка, однак не відразу зміг візуалізувати мрію. Були фотографовані лиски, з блискучими очима на снігу, з кумедними мордочками. Однак, всередині щось казало: “не те!”.

Врешті надибав на книжку від видавництва АБАБАГАЛАМАГА “100 казок”. Ілюстрації настільки вразили, викликали спогади з дитинства, що лиска візуалізувалася. Це була хитра і підступна нічна красуня, яка щойно вкрала чергову курку. Хитруня з добрими очима.

Далі зображення від Малковича було підступно відскановане і на компі перемальоване у флеш. Щоправда, який саме художник автор саме цього малюнка, у книжці не написано. Там є група художників.

Оживив лисичку у векторі на свій страх і ризик. Звісно вийшло не так унікально як в оригіналі. Чи побачить коли автор рухому лиску – невідомо. Однак вона вже отримала свою душу у вигляді того чудернацького і світлого створіннячка, яке наповнює сторінку.

Варіанти дизайну:

Адреса сайту: www.ruda.in.ua