01.08.2011

Ресторан та готель «Велес»

Візитівка закладу на автодорозі Бориспіль-Запоріжжя поблизу Золотоноші та Черкас, що оздоблений елементами прадавньої української символіки різних епох.

Трипілля, тема побуту та вірувань пращурів – все це зійшлося в цілісній композиції “Велеса”. Сайт покликаний наскільки це взагалі можливо, передати цю атмосферу.

В основі мальована світлина загального вигляду комплексу споруди. Писанки у ресторані розміщені під стелею обабіч фігури Велеса. В дизайні вони “попросилися” як елементи меню. Також для цього проекту спробував зробити експериментальний шрифт з однойменною назвою “Велес”.

В проекті масово використані ajax-техніки для швидкого переходу між інформацією. Сайт ґрунтується на двигунці WordPress. Рухомість елементів на головній сторінці забезпечує додаток jQuery parallax. Перегортання світлин на сторінках готелю та ресторану – jQuery.popeye 2.0.

Наскільки вдалося передати позитивну енергетику закладу, вирішувати людям, яким вдасться побувати у “Велесі” безпосередньо. Одним словом, оцінюйте самі.

Адреса проекту: veles.co.ua