07.05.2012

Майстерня Олександри Теліженко або веб-проект з вишитим інтерфейсом

Унікальність дизайну цього сайту в тому, що інтерфейс для нього був спеціально вишитий на домотканому полотні. Потім відсканований і зверстаний із застосуванням css3 та jquery.

Візуальне рішення народжувалося довго і в певні миті просто не було жодного уявлення, як втілити цей проект. Ідея прийшла вночі, коли я вже ліг спати. Подумалося, що якщо ця творча майстерня займається саме вишивкою, то чому б і не вишити структуру сайту?

Потім я намалював чорновий ескіз, Олександра Теліженко його довела до пуття і перед Новим роком завдяки замовнику були готові два шаблони для головної і внутрішніх сторінок. Сканував в домашніх умовах і клеїв зображення з кількох шматків, бо площа полотна перевищувала розміри мого сканера. Від сканування у спеціальному сервісі відмовився, бо великі сканери протягують аркуш паперу крізь себе. З домотканим полотном такі кроки робити ризиковано.

Далі довго думав, як не лише зберегти унікальність ідеї, а й доповнити її засобами верстки, css і javascripts. Врешті вирішив зробити пункти меню на головній сторінці рухомими завдяки css3 (transitions). Пункти меню закруглив додатком arctext. А для старих браузерів на зразок Internet Explorer зробив нерухомі графічні копії написів. Щоб перевірити, чи той чи інший браузер розуміє css3 використав modernizr. А для того, щоб не займатися марудною справою і не прописувати для кожного оглядача окремі правила css3 знайшов чудовий додаток для jquery -prefix-free.

В основі сайту традиційно для мене зараз WordPress з деякими власноруч написаними додатками. Нарешті щасливий оприлюднити цей довгоочікуваний проект, хоч деякі його складові ще будуть “допилюватися напильником”.

Адреса сайту: telizhenko.com.ua

Попередні варіанти дизайну: