06.10.2017

Шрифт Вернигора

Шрифт як данина епосі національного відродження на початку 20 століття. За духом близький до творчості Георгія Нарбута та Василя Кричевського з відповідною атрибутикою. Але я свідомо не намагався повторити стиль когось з відомих графіків, а вирішив зробити шрифт, який би просто передавав собою ті риси, які прийнято називати українськими у шрифтовій графіці. Шрифт задумувався як шрифт старих сіл і містечок. Уявляв, що ним можна виконувати величезні написи-стели на в’їздах в ці містечка. Також за задумом шрифт мав бути шрифтом держустанов і організацій.

Історія роботи над проектом досить тривала. Перша чорнова версія з’явилася ще в 2013 році. Це був ніби рубаний шрифт з деякими експериментальними літерами зі старої української абетки.

Наприкінці 2015 року шрифт отримав проміжну версію з великою кількістю спецсимволів та літери більшості європейських мов.

Протягом літа-осені 2017 відбувся черговий етап вдосконалення шрифту. В цьому випадку замість однієї товщини шрифт отримав 6 товщин: від тоненької (light) до до максимально товстої (black). Виправлено дуже багато літер, шрифт набув якісних міжлітерних проміжків, отримав кілька нових експериментальних літер, містить можливість для української вибирати чи більш звичну для ока теперішню абетку, чи експериментальну з незвичними літерами Я, Щ, А, О, Ц, У.

Історія версій

Як отримати

Після останнього вдосконалення всі попередні покупці отримують покращену версію звичайного накреслення (regular) і матимуть додаткову знижку при купівлі сімейства.

Ціна ліцензії на всю родину складає 4000 ₴. Або по 800 ₴ на кожну окрему товщину.

Придбайте шрифт на майданчиках:

Безкоштовний демо-файл

Безкоштовно завантажте спеціальну демо-версію шрифту і вільно її використовуйте для будь-яких проєктів та ініціатив.

Ліцензія на цей файл – CC BY-ND. Ви можете вільно використовувати демо-файл, але не розбирати і не видавати від свого імені.