03.03.2014

Фільм Секрет українською (The Secret 2006)

Ще у 2008 році ми з Катериною Качур почали дублювати фільм The Secret українською мовою. Це документальна світоглядна стрічка, яка надихнула, спонукала повірити, що дуже багато чого в житті залежить не від зовнішніх обставин, влади, сусідів, погоди з неба, а від нас самих.

Робота над перекладом постійно відкладалася, хоча це можна було зробити за місяць-два. І лише зараз я виклав переклад. Це любительський дубляж, зроблений в домашніх умовах.

Завантаження

За скаргою правовласників фільм був видалений з мережі Youtube. Правовласники наполягли, що без їх дозволу ми не мали права працювати над їхнім продуктом, а тому не можемо поширювати продукт ні в якій формі.

Про фільм

Опис

«Секрет» («Таємниця»; англ. The Secret) – це паранауковий фільм, випущений кінокомпанією «Prime Time Productions» у 2006 році, за яким згодом вийшла однойменна книга Ронди Берн. У фільмі узагальнюються деякі ідеї «філософії нового мислення», зокрема – здатність людини силою своєї думки впливати на навколишню реальність, здатність до самозцілення, матеріалізації страхів і бажань. Ідеї фільму в цілому мають схожість з ідеями вчення про трансерфінг реальності і принципами філософії «Нью Ейдж».

Фільм складається з інтерв’ю відомих діячів викладання, богослов’я, філософії, фінансів, фен-шуй, медицини та особистісного розвитку. Протягом усього фільму ці люди викладають основні філософські принципи фільму, супроводжуючи виклад розповідями про себе, прикладами зі свого особистого життя про те, як знання «Таємниці» повністю змінило їхнє життя. Фільм включає численні цитати, а також посилається на такі наукові ідеї, як багатовимірна інтерпретація квантової механіки і антропний принцип.