21.04.2016

Бренд села Витачів

Витачів – мальовниче село на півдні Київщини понад Дніпром. Має дуже давню історію і славиться своїм неймовірним краєвидом.

Наприкінці 2015 року до мене звернувся підприємець Олександр Собко, який оселився в цій місцевості і поставив собі за мету зробити це місце привабливим туристичним об’єктом, вкладаючи власні кошти в цю справу. Він попросив створити логотип села і водночас допомогти з туристичною навігацією.

В мене було кілька варіантів щодо символа села, зокрема варіантом був символ з пташкою, але спинилися на відносно простій, але впізнаваній ідеї – зобразити ландшафт з церквою, що була збудована Олесем Бердником, бо це був найбільш впізнаваний об’єкт і місцина.

Спершу напис виконувався у вигляді більш давнього рукописного стилю, але пан Олександр обрав модерновіший варіант, який побудований на основі мого шрифту Rukotvory Sans.

Логотип був використаний при оформленні місцевої газети.

В продовження ідеї були перші чернетки з елементами навігації.

Ідея досі повністю не реалізована, але сподіваюся, що буде втілена остаточно. Завдяки Олександру Собку вже відбулася реконструкція церкви, вітряка поблизу неї і реконструйована дорога до місцини. На часі впорядкування території і навігація.